dlfilecenter | دیوان محاسبات به هزینه کرد یک میلیارد دلار برای مقابله با کرونا ورود کند


dlfilecenter | دیوان محاسبات به هزینه کرد یک میلیارد دلار برای مقابله با کرونا ورود کند

دیوان محاسبات به هزینه کرد یک میلیارد دلار برای مقابله با کرونا ورود کند

نماینده محلات و دلیجان در مجلس گفت: حدود یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کرونا برداشت شد، اما وزیر بهداشت می‌گوید تنها ۲۷ درصد آن به آنها تخصیص داده شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه،27  مهر)قوه مقننه در تذکر شفاهی گفت: اگرچه کمیسیون ویژه برجام در مجلس نهم جلسات متعددی برای بررسی برجام برگزار کرد و آن را حدود 200 ساعت مورد بررسی قرار داد اما آیا رئیس وقت جلسه اجازه قرائت گزارش کمیسیون برجام در صحن علنی را داد؟ به هیچ وجه.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی افزود: دولت و رئیس جمهور قول پرداخت صد هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت کرونا را داده بود اما رانندگان، صنف آرایشگران و … تسهیلاتی بابت جبران خسارت دریافت نکردند، آیا زمان ورود دیوان محاسبات به موضوع نرسیده است.

وی اضافه کرد: علیرغم اینکه حدود یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با کرونا برداشت شد، اما وزیر بهداشت می‌گوید تنها 27 درصد آن به آنها تخصیص داده شده، بقیه اعتبارات در چه محلی هزینه شده است؟ آیا زمان ورود دیوان محاسبات نیست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: قرار بود شبکه شاد مجانی باشد اما مجانی نیست و سازمان بازرسی و دیوان محاسبات باید به آن ورود کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: هر چند دومین کشور از نظر ذخایر گازی هستیم اما بسیاری از حوزه‌های انتخابیه کپسول گاز مایع ندارند، باید به این موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط


dlfilecenter | دیوان محاسبات به هزینه کرد یک میلیارد دلار برای مقابله با کرونا ورود کند

Source link

ممکن است شما دوست داشته باشید