dlfilecenter | نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2) با کیفیت عالی

dlfilecenter | نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2)

نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2)

دسته: مکانیک

بازدید: 4 بار

فرمت فایل: zip

حجم فایل: 61 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 2

نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2)

قیمت فایل فقط 8,030 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2)

نسل جدید ارتباطات دیجیتال در اتومبیل

نسل جدید ارتباطات دیجیتال در اتومبیلتا کنون هیچ فناوری به اندازه فناوری اطلاعات و ارتباطات عملکرد اتومبیل‌ها را در سال‌های گذشته تحت تاثیر قرار نداده است. در مقاله‌های پیشین اشاره شد که چه‌گونه سیستم‌های بر مبنای الکترونیک می‌توانند بیشینه‌ی امنیت، آسایش، اطلاعات و سرگرمی را برای راننده ایجاد کنند. چنین سیستم‌های الکترونیکی به وسیله تعداد زیادی از سازندگان اتومبیل، مشخص و توسط کارپردازان تولید شده‌اند.
در حالی که در گذشته استفاده از سیم‌کشی یک روش طراحی رایج در اتومبیل‌ها بود، امروزه به منظور کاهش وزن وسیله نقلیه و مصرف سوخت شبکه‌های باس در داخل اتومبیل پیش‌بینی شده‌اند. این مقاله به استانداردهای ارتباطی جاری و اینده‌ی اتوموتیو اشاره می‌کند که شامل CAM، LIN، Byteflight و MOST همراه با استاندارهای ارتباطی اتوموتیو در حال ظهور همچون TFCAN، TTP و Flex Ray
سیستم‌های اتوموتیو امروزه در گروه سیستم‌های توزیعی پیچیده با تقاضاهای گوناگون از توانمندی‌های شبکه قرار می‌گیرند. کاربرد اتوموتیو شامل چندین واحد کنترل الکترونیکی ECU است. در یک سیستم اتوموتیو که شامل چندین کاربرد باشد، ممکن است بیش از ۷۰ ECU برای توزیع بیش از ۲۵۰۰ سیگنال مورد نیاز باشد. تعدد سیستم‌ها و ارتباطات موجب پیچیدگی در شبکه‌های ارتباطی اتومبیل‌ها می‌شود. برای مدیریت پیچیدگی در صنعتی اتوموتیو چندین کنسرسیوم بزرگ راه‌اندازی شده‌اند تا روی یک معماری الکترونیکی قابل گسترش و همچنین یک سیستم ارتباطی قابل گسترش مشترک که بتواند از سیستم‌های اتوموتیو آینده پشتیبانی کند، توافق کنند. در آینده‌ای نزدیک سیستم‌های هیدرولیکی اتوموتیو همچون سیستم‌های رانندگی و ترمز با شبکه‌های ارتباطی جای‌گزین سیستم‌های سیمی خواهند شد. راه‌حل‌های پیشنهادی سازندگان اتومبیل برای استفاده از سیستم‌های اتومبیل هیدرولیکی در اصطلاح سیستم‌های X-By-Wire یا (XBW) نامیده می‌شود.

قیمت فایل فقط 8,030 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

برچسب ها : نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2) , نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2)

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.


ارسال نظر

dlfilecenter | نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش 2) با کیفیت عالی

ممکن است شما دوست داشته باشید