dlfilecenter | به‌خاطر ممنوعیت جذب خارجی‌ها مجبور به ترک ایران شدم

dlfilecenter | به‌خاطر ممنوعیت جذب خارجی‌ها مجبور به ترک ایران شدم

به گزارش خبرورزشی، لوکا گادرانی مدافع جوان گرجستانی شاهین بوشهر بعد از سقوط این تیم به دسته اول از این تیم جدا شد و با قراردادی جدید به لیگ لیتوانی رفت. با او در خصوص تجربه حضور در ایران و آینده فوتبالش گفت‌وگوی کوتاهی انجام دادیم.

تجربه حضور در ایران چطور بود؟
من مردم ایران و به‌خصوص بوشهر را خیلى دوست دارم. سطح فوتبال ایران خیلى خوب بود، اما تنها دلخوری‌ام این بود که از من در پست مدافع وسط بازى گرفته نشد و به همین دلیل فکر کنم عملکردم در حد انتظار خودم نبود.

چرا شاهین در لیگ نماند؟
خیلى ناراحتم که شاهین سقوط کرد و صمیمانه آرزو می‌کنم به لیگ برتر بازگردد و مردم بوشهر نماینده خود را در لیگ برتر ببینند. ما تمام تلاش خود را کردیم و با سرمربیگری میشو می‌توانستیم در لیگ بمانیم، اما تغییرات زیاد در کادر فنی و شیوع کرونا اجازه نداد تا به هماهنگی لازم برسیم.

برنامه‌ات برای آینده چیست؟
با تیم والمیرا در لیگ لتونی قرارداد امضا کردم.

در مورد دستمزدت هم می‌توانی توضیح بدهی؟
قراردادم ماهانه ۱۰ هزار دلار است و اینجا خیلی روی اعداد و ارقام مثل ایران حساس نیستند و می‌توانم بگویم چقدر قرارداد بستم.

فکر می‌کنی در لتونی بتوانی پیشرفت کنی؟
ویسی من را به فوتبال ایران آورد و بعد از او من در پست‌هایی بازى کردم که تخصص نداشتم و با حضور آقاى پاشازاده مجدد در دفاع میانى به کار گرفته شدم که دیگر فرصتی برای نمایش توانم نبود، اما در تیم جدیدم می‌توانم دفاع وسط باشم و تمام توانم را به نمایش بگذارم.

چرا از ایران رفتی؟
زمانى که لیگ تمام شد، با توجه به قانون عدم جذب بازیکنان خارجی راهى جز رفتن نداشتم و با لاتویا قرارداد بستم که در لیگ یوفا بازی می‌کند.

dlfilecenter | به‌خاطر ممنوعیت جذب خارجی‌ها مجبور به ترک ایران شدم

Source link

ممکن است شما دوست داشته باشید